Pomagamy małemu Julkowi podczas Mistrzostw Polski Ultimate Frisbee


12 i 13 lipca w Świeciu odbędą się Mistrzostwa Polski Ultimate Frisbee 2014 w dywizji open/women. Zawodniczki oraz kibice będą też mogli sprawdzić siłę swojego umysłu grając w gry sterowane myślami.

Ultimate Frisbee - plakatUltimate Frisbee to jeden z najszybciej rozwijających się sportów drużynowych na świecie. Jego wyjątkowość polega na braku sędziów na boisku, szczególnym nacisku kładzionym na zasady fair play, widowiskowości i dynamice. W rywalizacji weźmie udział 20 drużyn z całej Polski, wystąpi blisko 300 zawodników i zostanie rozegranych ponad 50 meczów na 5 boiskach. Zawodom będzie towarzyszyło wiele atrakcji, w tym możliwość sprawdzenia swoich sił grając w gry sterowane myślami.

Na stadionie KS „WDA” pojawi się m.in. stoisko MindGames. To tu będzie można zagrać w gry, w których nie liczy się refleks i predyspozycje fizyczne, lecz umiejętność wprowadzania się w stan relaksu lub koncentracji. Będzie to zatem doskonała okazja do darmowego treningu umysłu. Chcecie poczuć się jak rycerze Jedi, którzy siłą swojej woli poruszają przedmioty? Zobaczycie, że w każdym z nas drzemie wewnętrzna moc.

Impreza ma charakter charytatywny, a jej celem, oprócz dobrej zabawy, jest pomoc 2,5-letniemu Julkowi Ledzińskiemu – podopiecznemu Fundacji Dzieciom „Zdjążyć z pomocą”, który wymaga stałej i kosztownej rehabilitacji.

Więcej informacji na temat gier sterowanych myślami, które pojawią się podczas zawodów znajdziecie klikając w poniższy baner. Do zobaczenia w sobotę w Świeciu !!!

MindGames logo ver 3

Podziel się tym wpisem z przyjaciółmi i znajomymi.